Registered teams

NO

TEAM

COUNTRY

NAME

CAPTAIN

     

1

TOP BUCURESTI

RO

BRICIU MARIUS,DAVID CALIPETRE,BACALU IANCU,COLDEA IONUT

MARIUS BRICIU

2

META

RO

IANCU STEFAN,FILIMON ADRIAN, GRIGORIU MIHAI,ANDREI PIROI

STEFAN IANCU

3

THE BLACK SWAN

RO

GHEORGHE RAZVAN,GEORGESCU HORIA,OVIDIU CERNAT,ANTON NEGOESCU,GHIGHECI OVIDIU

RAZVAN GHEORGHE

4

BRIDGE OVER NATIONS

RO

ZOLTAN MAGYARI,ISTVAN VIDAMI,SIMONA FELICIA DARIE,COSTACHE DARIE,MONICA ONEA

ZOLTAN MAGYARI

5

SENIORII

RO

SAVIN DANIEL,RADU GRADINARIU,FLORIN ROMETI,MARTEL,GODEANU CRISTIAN

DANIEL SAVIN

6

MARELE URS

RO

MARINA STEGAROIU,BOGDAN MARINA,DONCIU SABIN,IONITA MARIUS

BOGDAN MARINA

7

VLADUT

RO

DAN IGNATESCU, SAFTA FLORIN,MARIUS AGICA , COTESCU DARRIAN BOGDAN

DAN IGNATESCU

8

LUPII GALBENI

RO

GETA MIHAI , RADU MIHAI , MICESCU VIOREL , CHELU EUGEN

RADU MIHAI

9

POPESCU

RO

CATALIN POPESCU,RADULESCU MARIAN,MILOS ADAMOVIC,DUSAN PESIC

CATALIN POPESCU

10

CONTRA RED

RO

DRAGOS IORDACHE,RADU POPESCU,STIRBU CALIN,GHEORGHE SERPOI

SERPOI

11

GIUBLIO

ITA

GIANMARCO GIUBLIO,SERGIO BIANCHI,GIOVANNI DONATI,FREDERICO PORTA TADOLINI

GIANMARCO GIUBLIO

12

HETZ

ISR

HETZ CLARA,POPLILOV MATHILDA,RON PACHTMANN,HETZ NATHAN

RON PACHTMANN

13

PALATINUS

HU

KATALIN MEZEI , LASZLO HONTI,ANDRAS HONYEK,ATTILA VIKOR

KATALIN MEZEI

14

PAJAK

POL

STANISLAV PAJAK,JANUSZ GAWECKI,OSINSKI TOMASZ,KAMIL WALCZYK

STANISLAV PAJAK

15

MARUPE

LAT

MAIJA ROMANOVSKA,JANIS BETHERS,JURIS BALASOVS,ULDIS BETHERS

JANIS BETHERS

16

LATVIA PLUS

LAT

ADRIANS IMSA , TIIT HENDRIK PIBELEHT,AIVAR TIHANE,MARIS MATISONS

AIVAR TIHANE

17

BRIDGE SCANNERS

LAT

VYTAUTAS VAINIKONIS,WOJCIECH OLANSKI,ERIKAS VAINIKONIS,ARLOVITCH ANDREI

 

18

ZIP

SERBIA/CROATIA/BUL

DIMITRAKI ZIPOVSKY,GORAN RADISIC,ZORIC VEDRAN,KIRIL MARINOVSKY

ZIPOVSKY

19

RADKOV

BG

RUMEN TRENDAFILOV,GROZDAN RUSINOV,PETAR IVANOV,ZAHARI FEROV,DOBROMIR LAZAROV,VLADISLAV ISPORSKI

VLADISLAV

20

MATHE

RO

MARIA MATHE,ADRIAN MATHE,RAZVAN CONSTANTINESCU,HARY GOLDENBERG,DAN VALIMARESCU

 

21

CONTRA – BILKOVITA

BG + RO

ROSEN GUNEV,MARIUS MORARU,MOLDOVAN DANIEL,FILIP FLORIN

MARIUS MORARU

22

HRISTOV

BG

GEORGI HRISTOV , GEORGI KARAKOLEV,HRISTO IVANCHEV,MIROSLAV MIHAILOV

GEORGI HRISTOV

23

CARO

RO

CONSTANTIN DOBROIU, NICOLAE VARTANOVICI,DANIEL ROSCA,GABRIEL NEAMTU

DOBROIU

24

TAILORS STARA ZAGORA

BG

TONI RUSEV,HRISTO HRISTOV,RADI RADEV,ZLATKO NEDELCHEV

TONY RUSSEV

25

MARDARI

RO

MARDARI VALENTIN

MARDARI

26

SPAIMA

RO+NED

FLORIN DUMITRASCU+CODRIN MARCU+RONALD VEDDER,CRISTIAN RADUCANU

FLORIN DUMITRASCU

27

MAISSA

EGY

AHMED el SELEHDAR ,ABDEL RAHMAN MOSSAD,MAISSA GONCALVES,RITA GHOSN,OMAR EL GEDDAWY

AHMED el SELEHDAR

28

ROCKET

NED

RENEE VERDEGAAL,MARK THIELE,AARNOUT HELMICH, EMMA DE RUITER

RENNE

29

VERMILION

TUR

EMRE CAN AKKAYA,KENAN OZKURT,OZGUN AKKAS,GOKHAN CAPAR

EMRE CAN AKKAYA

30

AZS UNIVERSITY of SZCZECIN

POL

JACEK BATOG,MARCIN DZIEMBOR,WOJCIECH BONDAREWICZ,PAWEL STEZALA

JACEK BATOK

31

BRUXELLES

BEL

KATRIEN BERBERS , GEORGES KELDERMANS,GIANKOS PAPAKYRIACOPOULOS, JINMING HE

GEORGES KELDERMANS

32

EBARA

POL

ADAM BLACHNIO, ADAM WUJKOW,PAWEL MIECHOWICZ,BOGDAN SZULEJEWSKY

ADAM BLACHINO

33

MARIL

FRA-ITA

MARILL PHILIPE , GABRIELE ZANASSI,ALEXANDRU LUCACIU,RADU ANDRIESCU

MARILL PHILIPE

34

NO DOUBLE

IRLANDA

SANDRA NEWELL,MICHELLE MOLONEY,MARCIN RUDZINSKI,CLAUDIU DIMA

MARCIN RUDZINSKI

35

GOULASH GANG

LET – RO

GINTS FREIMANIS,JANIS CIMINS,MIHAI POPESCU,SILVIU GHEORGHE

MIHAI POPESCU

36

DENMARK MIXED

DEN

CAMILLA BO KREFELD,MARLENE HENNEBERG,JENS OVE HENNEBERG,JOHAN HAMMELEV

JOHAN HAMMELEV

37

ANAGRAM

RO

MADALINA GAVRILIU,BUJOR BONTAS,ALEXANDRU MUGIOIU,VLAD POSEA

VLAD POSEA

38

FER01

RO

CORNEL HORATIU FEROIU , STEFAN GEORGIEV,ANA LAVINIA CUCU,CONSTANTIN CUCU,NADIA VALEANU,STANCA GEZA

CORNEL FEROIU

39

CAVIAR

ISR -RO

ANDREI GLASER,VISAN LAURENTIU,RAMI YADDOV ,MARCEL MARIS

GLASER

40

ZOBU

BUL – TUR

AHU ZOBU,VIKTOR ARONOV,ZAHAI ZAHARIEV,NIKOLAY KEREMEDCHIEV

VIKTOR ARONOV

41

U26 GRECIA

GRE

DIMITROS KAPIRIS,MICHALIS SOUMPLIS,PANAGIOTIS SKORDAS,IOANNA POLLATOU

 

42

ARRIANA WBF

GRE+ITA

ARRIANA TESTA, ALESSANDRO GALARDINI,IASONAS PAPASPYROU,FILIPPO NICCHI

 

43

MARX

POL-GER-BUL

RAFAL MARX,JAKUB WOJCIESZEK,JACEK LESNICZAK, VASIL VALCHEV

JAKUB

44

ATLAS

TUR

AHMET ULUGOL,TURGUT YOLERI , ORKUNT KESIKBAS,CAN YILMAZBAYHAN

AHMET ULUGOL

45

GENE

RO – UNG

BENJAMIN ZABRADI,VAGI MATE,CONSTANTIN MORARU ,MIRCEA PETRESCU

MORARU CTIN

46

BC IASI

RO

ALEXANDRA GUJA,IRINA FILIMON,ALINA GHITULESCU,SANDU SOLOMON,ROBERT NUTESCU

ALEXANDRA GUJA